Nazywam się Patrycja Nisztuk i mieszkam w Krakowie.

Jestem dyplomowaną Coachką, Praktyczką Dialogu Motywującego, ale przede wszystkim Kobietą, która czerpie radość z pomagania innym Kobietom. Szkoliłam się na studiach podyplomowych na kierunku Studia Menadżerskie oraz Coach i Trener na WSE im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Żeby poszerzać swój warsztat coachingowy, zdobywałam również wiedzę na szkoleniach z dialogu motywującego, coachingu kariery i job coachingu w IPRI oraz w ramach Self Coaching Program w TDI School of Coaching u Elżbiety Krokosz.

Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednej z większych korporacji w sektorze BPO, głównie jako lider zespołów. Od dwóch lat specjalizuję się w zarządzaniu projektami, a praca w korporacji pozwala mi poznawać wiele pasjonujących osób z całego świata. Oprócz tego, jestem też mentorką dla młodych osób dołączających do naszej firmy.

W swojej pracy coachingowej kieruję się kodeksem etycznym ICF, ale też ciekawością drugiego człowieka oraz empatią i wrażliwością. Styl swojej pracy staram się dostosować do potrzeb moich Klientek w danym momencie – czasem będzie to więcej humoru, czasem wcielę się w policjantkę, która ma sprowadzić na ziemię i rozliczyć z zadania domowego, a czasami po prostu chwilę pomilczę, tym samym dając Ci tyle przestrzeni do własnej refleksji, ile tego potrzebujesz.

Wierzę, że każda z nas zasługuje na wspaniałe życie.
Wierzę, że każda z nas ma siłę i zasoby, by takie życie mieć.

Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że nie zawsze jesteśmy w miejscu, które od razu pozwala nam o to wspaniałe życie zawalczyć. Czasami brak nam, Kobietom, pomocnej dłoni lub pokrzepiającego uśmiechu, który utwierdziłby w nas w przekonaniu, że to, co robimy jest po prostu super! A czasami wręcz wszyscy i wszystko dookoła sprawiają wrażenie, jakby sprzysięgli się przeciwko nam…

Moją misją jest, by każda Kobieta miała odwagę kreować życie po swojemu, a potem żyć nim z wypiekami na twarzy i z ogniem w sercu. Mam marzenie, by żadna Kobieta nie wahała się szukać siebie i swojego spełnienia w każdym, nawet najzwyklejszym dniu, by potrafiła mówić o tym, czego pragnie i równie odważnie po to szła.

Życie jest za krótkie, byś pozwoliła sobie mówić, jak masz żyć.
Życie jest za krótkie, byś nie wiedziała jak chcesz żyć TY.
Życie jest za krótkie, byś nie przeżyła go po swojemu.

Mam marzenie, by świat, w którym żyjemy, przychylniej patrzył na kobiece decyzje, a nasi partnerzy i partnerki dodawali nam wiatru w żagle, zamiast podcinać skrzydła. Ale świat to też My, i to od Nas ta zmiana może się zacząć – już dziś.

Z moją pomocą przyjrzysz się swojemu tu i teraz, stworzysz wizję wspaniałego życia po swojemu i na własnych zasadach, a potem stworzysz plan konkretnych działań, jak to osiągnąć – to tak w skrócie. Wchodzisz w to?